ARÇELİK TEKNİK SERVİSLERİ İZMİR

ARÇELİK SERVİSİ

Arçelik Servis telefon bilgilerine sayfamızdan ulaşabilir, size en yakın Arçelik Servisi için ‘Tıkla Ara’ butonundan kolayca arama yapabilirsiniz. Ayrıca Arçelik Servis Hattı (0850) 305 5228 ile uzman servis ağımızdan servis hizmetleriniz için her zaman destek alabilirsiniz.

Arçelik Servisi geniş servis ağı sayesinde İzmirin her yerinde hizmet vermektedir. Arçelik Servislerimizden kolay ve hızlı bir şekilde servis hizmetlerinden yararlanmak ve böylelikle beyaz eşyalarınızı güvenilir ellere teslim etmek için 7/24 (0850) 305 5228 servis numaramızdan randevu alabilirsiniz.

Beyaz eşya denince akla gelen ilk markalardan biri olan Arçelik, uzun yıllardan beridir kullanıcılarına profesyonel hizmetler sunmuştur. Ancak ne kadar profesyonel olursa olsun uzun kullanım, fabrika üretim ya da kullanıcı hatalarından dolayı çeşitli arızalar meydana getirmektedir. Her türlü Arçelik Servis ve Onarımı, Arçelik servis ücretleri ve servis işlem süresi, Arçelik Servis çalışma saatleri, İzmir Arçelik Beyaz Eşya, Fırın, Buz Dolabı, Derin Dondurucu vb. ürünlerin bakım ve tamiri için (0850) 305 5228 telefon numarasından ekiplerimize ulaşabilirsiniz.

İzmir Arçelik Servisi, İzmirin tüm bölgelerinde servis ağı bulunan, Arçelik servisleri arasında servis anlayışını değiştirerek 7/24 şeklinde servis sağlaması ve garantörlük hizmeti de vererek değiştirdiği parçalara bir yıl parça ve işçilik garantisi vermesiyle ön plana çıkmıştır. Sizin belirlemiş olduğunuz hizmet şartları ve ödeme kolaylıkları ile Arçelik Özel Servisi onarım ve bakım konusunda bir yeniliğe daha imza atmıştır.