Arçelik Televizyon Servisi

ARÇELİK TELEVİZYON SERVİSİ, klima ve elektronik eşyaların tekrar onarımını gerçekleştirmektedir. Onarılan ürünlere 1 yıl boyunca TV Servis tarafından garanti altına alınmaktadır. Servis süresi, firma kalitesi, onarım süreci hakkında sizlere kısaca bilgi verelim.

ARÇELİK TELEVİZYON TAMİR SERVİSİ

ARÇELİK TELEVİZYON SERVİSİ müşterilerine hızlı ve kaliteli onarım hizmeti vermektedir. Müşterilerine çözüm odaklı hizmet veren beyaz eşya servisi; buzdolabı, fırın ve benzeri beyaz eşyaların maksimum 3 iş günü içerisinde onarım işleminin tamamlanmasını sağlamaktadır. TV Arçelik Servisi, 10 kişilik uzman personel kadrosuyla sizlere hizmet vermektedir.

Firma tüm onarım işlemlerini resmi olarak çözümlemektedir. Teslim esnasında, servis ücreti + onarım bedeli hakkında resmi fatura kağıdı sizlere teslim edilmektedir. (Lütfen teslim esnasında firmamız tarafından verilen kağıdı saklayınız.)

Firmamız elektronik eşyaların onarım hizmeti de vermekteyiz.TV ler elektronik eşya çeşitleri arasında en sık arızalanan ürün gamı arasında yer almaktadır. Fakat klima arızasında maalesef klima servis merkezine taşıyamamaktayız. Bu sebeple klima servisi için personellerimiz yerinde tamir hizmeti vermektedir.

TV arızalarında, ARÇELİK TELEVİZYON SERVİSİ merkezine; arızalı ürünün modelini iletmeniz durumunda Arçelik ÖZEL servis personeli yedek parça ile adresinize gelmektedir. TV türlerinin nakliyesi zor olduğu için klimayı yerinde onarmaktayız. Yerinde onarılan klima çeşitli testlere tabi tutmak için gerekli teknolojik aygıtları servis personeli ile birlikte adresinize yönlendirmekteyiz. Çağrı destek hattına ulaşmak için 0850 775 1815 numaralı çağrı destek hattını arayabilirsiniz.