Firmamız beyaz eşya arızalarının tamir, onarım ve montajını yapmaktadır. Arçelik servisi olarak 2000 yılında atıldığımız bu sektöre 10 yılı aşkın engin tecrübelerimiz ile yön veriyor ve alanımızdaki teknik bilgilerimizi ileride bu işi yapacak olan dostlarımız ile paylaşıyoruz.İlk başlarda küçük bir atölyede başlayan ve büyük uğraşlar ile gelecekte iyi bir yer edineceğimizi bilen deneyimli ekibimiz ile şimdiler de müşterilerimize iyi bir hizmet sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Misyon
Şirketimiz evlerinizde bulunan makinelerin yaşam için ne kadar gerekli olduğunun farkındadır. Bunun için de her daim kaliteli hizmet sunarak ve makinelerinizi zamanında teslim ederek ekonomik fiyatlandırmalar ile müşterilerini memnun etmektedir.

Arçelik beyaz eşya servisi olarak yıllardır en iyi hizmeti verebilmek için en donanımlı cihazlarımız,araçlarımız ve personellerimiz ile durmadan yenilenerek sürekli en son teknoloji eğitimlerini alarak memnuniyetinizi sağlıyoruz.

Vizyon
Prensipleri dışına çıkmayan sorumlu, akılcı ve çözümcü bakış biçimimiz ile alanımızda liderliği ele almayı hedefliyoruz.Bu hedefimiz doğrultusunda ilerlemeyi öngören bireyleri ekibimize katarak hizmet verdiğimiz bölgelerde güvenilir ve saygın bir kuruluş olmayı amaçlamaktayız.

Değerlerimiz
-İşin ahlaki değerlerine sahip çıkmak
-Müşteri memnuniyetini sağlamak
-Kaliteli hizmeti uygun fiyatlara verebilmek
-Kesin çözümler sunmak
-Çok çalışarak ürünlerinizi zamanında teslim etmek
-Güvenilir ve Dürüst olmak
-Disiplinli olmak
-Sürekli gelişmek ve yeniliklere açık olmak

İletişim: 0850 775 1815